KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17142450
nr 1714 2450
Tusch
Thomas Theodor Heine (1867-1948), Tyskland, Monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 30X39
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:00:11
1.500 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr